Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Ventris.pl - tego jeszcze nie było...


VentrisMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385241293-U1043352.png

Witam wszystkich, przedstawiam Wam prezentacje serwera Ventris.pl

Projekt był przygotowany przez długi czas, mam nadzieje, że docenicie nasza pracę i dacie nam szanse :-)

1385241387-U1043352.png

Po tytule widzicie, że serwer jest kierowany w strone Medium/PVP.

Pewnie dla Was to dziwne, gdzie tam mieszanie serwera Medium a PVP w jedno, a jednak!

Postanowiliśmy stworzyć projekt, który przypadnie do gustu każdemu wyjadaczowi prywatnych serwerów.

Żeby u nas coś osiągnąć nie wystarczy chcieć, ale trzeba też na to zapracować.

Maksymalny poziom - 240, będzie wyzwaniem do wbicia, nie jest to kwestia godziny, dwóch... dnia, tygodnia.

Jeżeli chodzi o ekwipunek, to tutaj postanowiliśmy iść w strone PVP. W zbrojach, broniach oraz biżuterii wbudowane są bonusy na klasy, ludzi a również bonusy wspomagające nasze statusy, myślimy, że takie rozwiązanie będzie najlepsze.

Serwer jest z myślą dla Was, dla graczy. To Wy budujecie ten serwer, dlatego też będziemy liczyć się z każdą propozycją jaką nam napiszecie w komentarzach.

Strona WWW

                                                                     ventris.pl

1385241751-U1043352.png

U Handlarzy znajdziecie wszystko co będzie Wam niezbędne do gry. Poczynając od potów, kończąc na broniach na 30 poziom czy też wspomagaczach typu dłoń krytyka.

1385241852-U1043352.png

1385241920-U1043352.png

Z tym mieliśmy największy problem, jak dobrać ekwipunek tak, by wszystko do siebie ładnie pasowało.

Cóż, efekty są jakie są... mamy nadzieje, że się Wam spodoba. Dajemy Wam do dyspozycji wiele standardowych a także nowych, dotąd rzadko bądź wcale niespotykanych itemów, oby przypadły Wam do gustu ;-)

1385242032-U1043352.png

1385242062-U1043352.png


1385242112-U1043352.png

1385242137-U1043352.png

1385242180-U1043352.png

1385242207-U1043352.png

1385242250-U1043352.png

1385242287-U1043352.png

1385242328-U1043352.png

1385242361-U1043352.png

1385242394-U1043352.png

1385276168-U1043352.png

1616535.jpeg

Pewnie znudziły Wam się już standardowe wierzchowce typu lew, tygrys czy też nawet Bao-Bao!

Daliśmy Wam do dyspozycji nowe wierzchowce, w pełni sprawne i odbugowane.

Każdy z nich posiada wbudowany bonus który ułatwi Wam rozgrywke.

Dodatkowo, wierzchowce te prezentują się myślę dość ciekawie, mają one także zwiększoną szybkość poruszania się co jeszcze bardziej ułatwi wam dojście do wybranego celu.

1616536.jpeg

Wierzchowce dzielimy na zwykłe oraz opancerzone.

Ulepszać je możemy u Sury, który znajduje się w pierwszym mieście.

1385276758-U1043352.png

By ulepszanie było możliwe, potrzebować będziecie kawałki pancerza oraz pieczęć danego wierzchowca.

1385276958-U1043352.png

Czym byłyby szamanki bez pięknych fryzur, która piękna wojowniczka zawiesiłaby oko na wojowniku w rozczochranych włosach? No która?

No właśnie! Dlatego nie zostawiamy Was na pastwę losu, do dyspozycji macie po 9szt eleganckich fryzur dla każdej postaci.

Mało tego! Każda z fryzur dodaje bonus Silny przeciwko Ludziom.

1385277130-U1043352.png

1385277159-U1043352.png

1385277221-U1043352.png

Zdajemy sobie sprawe, że monotonny exp jest dość nudny, ciągle te same moby, metiny...

Jest to jedna z rzeczy, której u nas nie znajdziecie.

Na Naszym serwerze mapy nie zmieniają się co 70poziomów, bądź są dwie na wbicie maksymalnego poziomu, NIE! :)

Dajemy Wam do dyspozycji kilka ciekawych map, na każdej znajdziecie wiele metinów, których ubijanie sprawi Wam dodatkową frajdę podczas expienia!

Również nie zapomnieliśmy o dungeonach! Ale o nich to już dowiecie się na serwerze u pięknej księżniczki która stoi u boku kowala w m1! ;-)

1385277416-U1043352.png

1385277441-U1043352.png

1385277461-U1043352.png

1385277483-U1043352.png

1385277501-U1043352.png

1617936.jpeg

1617937.jpeg

1385277567-U1043352.png

Stwierdziliśmy, że BS na nasz serwer tak czy siak powstanie, więc nie chcieliśmy Wam utrudniać życia dlatego dodaliśmy maksymalne wartości bonusów.

Prezentują się one tak

Bony standardowe

Odporność na... - 15%

Max HP - 3500

Szansa na Odbicie - 15%

Szansa na Blok - 15%

% do PŻ - 15%

Szybkość zaklęcia - 20%

Silny przeciwko DT... - 20%

Przeszywka/Krytyk - 15%

Omdlenie/Otrucie... - 8%

Statystyki - 12

Silny na Ludzi - 15%

Szansa na DOŚ/YANG - 20%

Bony 6/7

Statystyki - 12

Max HP - 5000

Szybkość ruchu - 10

Krytyk/Szycie - 15

Potwory - 25

Szybkość ataku - 10

1385278217-U1043352.png

Podczas gry do zdobycia będziecie mieli specjalne szkatułki z których drop wydaje się dość ciekawy.

Są one pewnym ułatwieniem w rozgrywce, jednak nie są one ustawione do dropu z pierwszego lepszego moba, także boty w m1 już sobie mogły pomarzyć o zarobku :P

1385278324-U1043352.png

1385281567-U1043352.png

1616553.jpeg

Drop został dopasowany tak, byście nie musieli się głowić o zdobycie wszelkich przedmiotów, metinów również jest pełno, wiec zdobycie ulepszaczy czy 6/7 to tylko kwestia czasu i chęci.

Z góry przepraszam, za jakość ssów, niestety wpływu na to nie miałem, wyszlo jak wyszło.

Jak Wam sie nie chce psuć oczu to drop mniej więcej z metinów wygląda tak:

Bronie na 65poziom

Bronie na 75poziom

Zbroje na 66poziom

Pieczecie wierzchowców

Zwoje umiejętności

Zioła

Topazowe Kamienie

Odłamki energii

Opalony Kamień

6/7 bonusy

Bronie/Zbroje do expa

Pierscień doświadczenia

Rękawica złodzieja

itd...

1616556.jpeg

Na serwerze mamy kilka stałych ulepszaczy, które będą Wam towarzyszyć przez całą gre.

Potrzebne są one nie tylko na przerobienie ekwipunku ale też na ulepszanie go na kolejne poziomy.

Ulepszacze jakie znajdziemy na serwerze:

Jad Pajaka - Potrzebny na przerabianie zbroi do EXPa
Lodowy Pazur - Potrzebny na przerabianie zbroi do EXPa
Mroczny Talizman - Potrzebny na przerabianie zbroi do EXPa
Opalony Kamien - Standardowy ulepszacz na ekwipunek
Topazowy Kamien - Standardowy ulepszacz na ekwipunek
Ziolo Bizuterii - Standardowy ulepszacz do biżuteri
Ziolo Broni - Standardowy ulepszacz do broni
Ziolo Zbroi - Standardowy ulepszacz do zbroi

Zdobędziecie je zabijając bossy na nowych mapach oraz dungeonach. Niszcząc metiny, otwierając szkatułki oraz biorąc udział w eventach.

1616558.jpeg

Uzupełnie później.

1617938.jpeg

ROOT - główny założyciel projektu

Nitro - Administrator Forum

Piotrek - Administrator Gry, Grafik

imagus - Administrator Gry

1618285.jpeg

Wszelki spis pytań i odpowiedzi zadanych przez Was, nie chcemy spamu w prezentacji i ciągłych pytań o to samo.

1. Kiedy start

Start mamy zamiar szykować na piątek, 29.11.2013

2. Będzie beta?

Oczywiście, beta jest otwarta dla wszystkich. Wystarczy pobrać klienta oraz założyć konto na naszej stronie.

ssy weryfikacyjne hehehhehe

1618896.jpeg

1618899.jpeg

 

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serverek Fajne polecam.

 

@Jedyne co mnie u Was denerwuje to, że ss'y broni są tak jakby były wklejane bronie na ss'y.

 

Żadnego Haxiora u nas nie ma :) A bronie tak wyglądają bo ssy są tak obrobione - topazem.

Pozdrawiam i dzięki za opinie oraz zapraszamy na nasze forum.

Opublikowano

Dlaczego po pobraniu klienta(pomimu kilku prób)wyskakuje mi że plik jest uszkodzony?

 

A pozatym serwer genialny na coś takiego właśnie czekałem.

Mam to samo patcher też nie ściąga plików do końca .

Opublikowano

[Zapowiedz] Ventris.pl - tego jeszcze nie było...

Po 1 ten serwer BYŁ lecz upadł przez głupiego Cyca, bo rozdawał laskom EQ za pokazy na skype (masakra) -.-

 

A po 2 zagram :x

 

Dla mnie to jest serwer przezajebisty ( zobaczymy ile postoi)

 

Jest moc.

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Moja strona kradziona...

Strona serwera Tristram który należał do mnie, memka i zielska.

 

 

Nie polecam... bo jeśli ktoś zaczyna swoją kariera od kradzionej strony to już jest coś nie tak...

Opublikowano

serw polecam gdzie bronie dropio 75 ? truty

 

Masz opisane w prezentacji, bronie na 75 z metinów na nowych mapach oraz ripera.

 

Ile łącznie jest dungeonów na serverze?

 

Zalezy... NOWYCH to 3. Ale beda dodawane kolejne pewnie z czasem.

 

Juz widać że kolejny serwer pod is...

Wszystko co masz w grze masz i w IS, ba... IS u nas jest dość tani nawet jedynie czego nie ma w grze a jest w is to pd drop i yang na 7 dni itd.

 

Moja strona kradziona...

Strona serwera Tristram który należał do mnie, memka i zielska.

 

 

Nie polecam... bo jeśli ktoś zaczyna swoją kariera od kradzionej strony to już jest coś nie tak...

 

Skądś tą strone musze mieć skoro mam ją w całości, nie? I nie, nie była ona skradziona idz na te swoje entergames lepiej i sie nie wypowiadaj wiecej u mnie w temacie, cześc.

 

 

@

 

Beta otwarta jest cały czas, jak ktos ma problem z paczerem to niech go wrzuci do klienta jakiegoś

Opublikowano

Wszystkie dungeony działają i widać bossy? bo na starym ventrisie było to pobugowane..

 

Kiedy skończycie IS?

To nie jest stary ventris... Is dzis bedzie

Opublikowano

Dlaczego na przywołanie konia jest 0%? Prawie jak na hardzie. xD

 

Skąd skille?

 

Dodacie całe eq na start, a nie połowę? + buty wiatru 60 speeda a nie 30..

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Serwera wpadł w mój gust.


Na pewno zagram, i powodzenia.



Ciekawa zapowiedź, doby system ulepszeń :)



Pozdrawiam


Pieniądze szczęścia nie dają.



Status postów.


50/100/150/200/250/300/350/400/450/500/1 000/10 000/100 000/100 000 000 000

Opublikowano

Do tego HEH, jeszcze będziesz mi pisał, że to nie jest stary ventris, jak nawet buga z nno nie poprawiliście. ( chodzi mi o to, że praktycznie ''prawie'' wcale nie wchodzi).

 

Poprawcie to + odczytaj PW.

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Do tego HEH, jeszcze będziesz mi pisał, że to nie jest stary ventris, jak nawet buga z nno nie poprawiliście. ( chodzi mi o to, że praktycznie ''prawie'' wcale nie wchodzi).

 

Poprawcie to + odczytaj PW.

 

NNO wchodzi dla twojej wiadomosci losowo, identycznie jak na PLu wchodzi człowieku nie było zmieniane.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...